3 iemesli, kāpēc dāvināt mīļotajai ziedus

dāvināt ziedus mīļotajai

Vīrieši ir racionālas būtnes, kas ne vienmēr prot izpaust savas emocijas. Tomēr tas nenozīmē, ka viņi nelolo siltas un mīļas jūtas pret sievieti, ar kuru ir attiecībās — sievu, dzīvesbiedri vai draudzeni. Tikai viņi to reizēm izpauž savādāk. Tomēr tas nenozīmē, ka vīriešus nevar nedaudz pamācīt, kā izrādīt uzmanību un jūtas mīļotajai sievietei. To arī šoreiz darīsim, sniedzot vairākus labus argumentus tam, kāpēc vajadzētu regulāri dāvināt ziedus savai mīļotajai sievietei.

 

  • Ziedi izpauž jūtas arī bez vārdiem

 

Sievietes mīl ar ausīm, viņas vēlas dzirdēt mīļus vārdus, komplimentus, atzīšanos mīlestībā. Bet ne vienmēr tādi vārdi pār vīrieša lūpām nāk viegli un dabiski. Zināms, ka ziedi ir viena no mīlestības valodām, tāpēc tos var izmantot, lai bez vārdiem sievietei pateiktu, ka viņu mīlat, atceraties, jums ir svarīgi, lai viņa justos laimīga un aplidota. Ja sieviete zina, ka viņas mīļotais vīrietis nav liels runātājs, tad pieņems un sapratīs, ka tieši ar ziediem viņš izsaka savas jūtas un pieķeršanos.

 

  • Sieviete vienmēr atbildēs uz šo žestu

 

Dots devējam atdodas. Tas nozīmē, ka mīļš žests tiks pamanīts un tam arī kaut kādā veidā sniegta atbilde, kas noteikti būs patīkama. Iepriecināta un patīkami pārsteigta sieviete staros un arī gribēs savam vīrietim sagādāt prieku, izrādīt jūtas. Tāpēc, pasniedzot ziedus mīļotajai, lielāks ieguvējs patiesībā ir vīrietis pats.

 

  • Sniegsiet mīļotajai pozitīvas emocijas

 

Emocionālā gaisotne mājā un ģimenē ir ļoti atkarīga tieši no sievietes. No tā, cik viņa ir laimīga, pacilāta un iedvesmota. Ja viņas pozitīvo emociju trauks ir piepildīts, tad viņa arī spēj to izstarot uz apkārtējiem, radīt svētku un miera sajūtu saviem mīļajiem. Un vīrietim ir tā iespēja ielikt savu artavu mīļotās sievietes pozitīvo emociju kausā, pārsteidzot viņu ar skaistu ziedu pušķi Ja arī nav iespējas pašam pasniegt ziedus, tad ir taču arī tāds lielisks pakalpojums kā ziedu piegāde, ko var izmantot, lai veltītu uzmanību mīļotajai arī no attāluma.