3 iemesli, kāpēc nerūsējošā tērauda dūmvads būs laba izvēle

terauds

Māja ir ģimenes patvērums un miera osta. Tajā gribam justies komfortabli un droši, tāpēc vienmēr jādomā, kā ēku uzturēt labā stāvoklī, kā parūpēties par visiem nepieciešamajiem drošības aspektiem. Tagad viena no aktuālākajām lietām ir apkures sistēma, jo ziemā telpās ir jānodrošina komforta temperatūra, ko ir grūti izdarīt, ja apkures iekārta vai dūmvads nav labā stāvoklī.

Dūmvads ir arī kritiski svarīgs, lai ēka būtu ugunsdroša. Tāpēc, ja dūmvads ir vecs vai bojāts, tad ar steigu ir jāveic tā nomaiņa vai atjaunošana. Šobrīd viens no pieprasītiem risinājumiem ir nerūsējošā tērauda dūmvads, ko var izmantot gan kā autonomu risinājumu, savienojot ar jebkuru apkures iekārtu, gan izmantot kā oderi jau esošajam dūmvadam, padarot to izturīgu un drošu. Kāpēc nerūsējošā tērauda dūmvads ir laba izvēle?

 

  • Viegla montāža pēc nepieciešamības

 

Nerūsējošā tērauda dūmvadi tiek ražoti pa detaļām, ko var savienot tā, kā nepieciešams, izveidojot konkrētajam objektam ideāli piemērotu konstrukciju. Var nopirkt taisnos posmus, liekumus, savienojumus. Tas atvieglo montāžu. To var paveikt pašu spēkiem, ja seko līdzi ražotāja sniegtajām instrukcijām.

 

  • Konkrētspējīgas cenas

 

Cena ir viens no būtiskiem faktoriem, pēc kā pircējs izvēlas risinājumus savai mājai. Šajā ziņā tērauda dūmvads ir konkurētspējīgs ar savu pieejamo cenu. Ja vēl izvēlas vietējo ražotāju un pērk no tā produkciju bez starpniekiem, tad cenas ir tiešām pievilcīgas — http://www.rgj.lv/lat/cenas/. Tās nevar salīdzināt ar izmaksās, kas būtu, ja izvēlas savai mājai keramisko dūmvadu vai aicina meistaru, kurš pārbūvēs ķieģeļu dūmeni.

 

  • Sader ar modernajām apkures iekārtām

 

Nerūsējošā tērauda dūmvadus var bez liekām problēmām savienot ar jebkuru vecāku vai pavisam jaunu apkures iekārtu. Ja ķieģeļu dūmvads ne vienmēr var izturēt augstās temperatūras, ka nāk no modernajām apkures iekārtām, tad nerūsējošais tērauds to izdara ļoti labi. Tāpēc nav jāuztraucas, ka tas paliks nedrošs. Ja mājā ir ķieģeļu dūmvads, bet plānojat ierīkot modernu apkures sistēmu, tad tajā vajadzētu ievietot nerūsējošā tērauda čaulu.