Ar sportu Baldonē uz Tu

baldone

Lai arī varētu šķist, ka mazie novadi daudzās jomās atpaliek no lielajiem novadiem un pilsētām, tomēr ne vienmēr nauda un apjoms ir izšķirošs. Bieži vien lietas notiek pavisam veiksmīgi arī tad, ja cilvēkiem ir entuziasms, apņēmība, ja tiek realizētas idejas, kas nāk par labu visam novadam. Un viena no šādām jomām ir sports. Baldonē iedzīvotāji ar sportu ir uz Tu, jo šeit tiešām ir ļoti plašas iespējas izkustēties, uzlabot savu veselību un fizisko formu.

Pavasarī sportiskās aktivitātes kļūst īpaši aktuālas, jo jānomaina ne tikai automašīnai ziemas riepas, bet arī savs apģērbs uz plānāku, pavasarīgāku un tādu, kas ķermeņa aprises padara redzamākas. Tas nozīmē, ka vajadzīgs nopietnāks plāns cīņā ar ziemā uzkrātajiem tauciņiem.

Baldones sporta kompleksā tiek iedzīvotājiem piedāvāts ļoti plašs nodarbību un aktivitāšu klāsts. Tas nozīmē, ka katrs var atrast kaut ko savai gaumei un fiziskajai sagatavotībai. Nodarbības ir paredzētas visām vecuma grupām. Jau no pirmsskolas vecuma līdz pat senioriem, jo laba veselība un pašsajūta ir aktuāla ikvienā vecumā. Un vispareizāk to stiprināt ir jau no mazotnes.

Tāpēc vecākiem vajadzētu domāt, ko no piedāvātā nodarbību klāsta izvēlēties saviem bērniem. Un vislabākā motivācija bērniem ir labs piemērs. Ja viņi redz, ka vecāki ir aktīvi un mīl sportot, tad tas iepatiksies arī viņiem. Treniņi Baldones sporta kompleksā notiek darba dienu vakaros, kā arī brīvdienās. Labāk brīvās dienas pavadīt nevis lielveikalā, bet kādās aktīvās nodarbībās, kas sniegs gandarījumu un labu pašsajūtu, uzlādējot ar enerģiju jaunai darba un mācību nedēļai.

ZumbaBaldonē iespējams trenēties dažādās komandu spēlēs – basketbolā, futbolā, regbijā, volejbolā. Tāpat var nodarboties ar vieglatlētiku, vingrošanu un aerobiku. Notiek arī tādas popularitāti iemantojušas aktivitātes kā zumba un joga. Piedāvājums ir gana plašs, lai ikviens novada iedzīvotājs varētu izvēlēties to, kas viņam sagādā prieku.
Bet tiem, kuriem patīk tāpat izkustēties un ne vienmēr ir vēlme doties uz sporta kompleksu, vislabākā iespēja ir paņemt vai noīrēt velosipēdu un doties apskatīt Baldones skaistākās vietas. Pieejamas sakoptas un ainaviskas pastaigu un riteņbraukšanas takas, ko iecienījuši gan nūjotāji, gan riteņbraucēji, gan skrējēji. Tās ir arī labs pastaigu maršruts Baldones ciemiņiem. Vienīgais, kas vēl ir nepieciešams, lai to visu varētu izbaudīt, ir motivācija un griba kustēties.