Braucam uz Baldoni atpūsties!

lauki_baldonē

Nav labākas vietas pamatīgai un kvalitatīvai atpūtai kā lauki! Bet, ja negribas tālu braukt un ilgas stundas pavadīt auto, brauciet uz Baldoni. Tā ir pilsēta, kas atrodas tepat blakus Rīgai, bet, tai pat laikā, tajā iespējams izbaudīt pavisam tīru lauku gaisu un zaļumus.

Visu dienu Baldones Waterjump

baldones_waterjumpKaut vasara jau izslīdējusi mums no pirkstiem, gribas ieteikt kolosālu vietu, kuru apmeklēt ar visu ģimeni, draugiem vai kolēģiem. Tas ir Baldones Waterjump!

Waterjump nodarbojas ar aktīva brīvā laika pavadīšanas popularizēšanu un veido savu aktīvās atpūtas bāzi Baldones novadā. Tā ir  bezpeļņas organizācija, kuras ieņēmumi ir ziedojumu formā. Visi ieņēmumi tiek ieguldīti atpakaļ bāzes attīstībā, lai ar laiku varētu piedāvāt saviem apmeklētājiem aizvien vairāk un aizraujošākas atpūtas iespējas.

Ikvienam ir iespēja izmantot Baltijas lielāko slip n slide estakādi, kuru izmantojot vajadzēs tikai saslapināties. Ieskrējiena estekādi ir iespējams izmantot gan slēpotājiem un snowbordistiem, gan arī BMX un MTB riteņbraucējiem, kā arī ar citiem braucamrīkiem, ar ko ir iespējams (un ar ko uzdrošinieties) mesties lejā pa estakādi.

Pavadīt dienu šajā atpūtas bāzē maksā lētāk kā Statoilā nopirkt kafiju un hotdogu!

Veikali un ārsti – viss pa rokai

Ja nu rodas nepieciešamība pēc ārsta – Baldonē viss ir pieejams. Pilsēta ir attīstīta un pietiekoši moderna, lai uzņemtu viesos viscimperlīgākos ciemiņus no visas Latvijas un ne tikai no Latvijas. Laipni tiek gaidīti arī ārvalstnieki.

Zobārsts, ginekologs (ja nu pēkšņi nepieciešami ginekoloģiskie izmeklējumi, kas zina), viss ir tepat blakus!

Protams, kurš atpūtnieks gan spēj iztikt bez veikala! Baldonē veikali ir un tajos var iegādāties visu, kas jums nepieciešams, lai atpūstos no pilsētas drūzmas – pārtika, grila piederumi un citas preces.

Baldone ir pilsēta ar nākotni! Šeit dzīvo draudzīgi ļaudis, ļoti aktīvi jaunieši un vienkārši – izcili cilvēki! Šeit ir garas pastaigu takas, skaisti skati, vietas, kur baudīt greznākos Latvijas saulrietus. Šeit ir viss, kas nepieciešams, lai pārvāktos uz dzīvi!