Dāvana sievietei. Tikai mieru!

dāvana-sievietei

Nu jau atkal ir pienācis brīdis, kad esi nonācis muļķīgajās krustcelēs: jau atkal tavai mīļotajai sievietei ir dzimšanas diena un tu atkal sāc domāt, kura ir ideāla dāvana sievietei? Jā, tas nekad nav bijis viegls uzdevums, jo ar sievietēm kā ar bitēm – vienu dienu viņai patīk rozes, bet nākamajā pienenes, vai vienu dienu viņa labprātāk uzvelk seksīgu apakšveļu, bet nākamajā jau staigā ērtajās, platajās bumbierenēs. Skan uzjautrinoši, ne? Bet tādas nu viņas ir. Neprognozējamas, skaistas un ārkārtīgi mīļas. Tātad – dāvana dievietei! Dodamies meklēt.

Ieklausies citu ieteikumos

Savu sievieti, protams, tu pazīsti vislabāk, tomēr vienmēr noderēs arī ieklausīties padomos, ko pasaka citi, kas viņu pazīst. Cilvēkiem ir dažādas pieredzes un viedokļi, un var gadīties, ka kaut kur pa vidu visiem ieteikumiem arī ir tas zelta vidus ceļš.

Tomēr ja nevēlies iesaistīt citus vai radīt priekšstatu, ka netiec galā, tad ielūkojies šajā rakstā tvnet.lv. idejas ir pasniegtas lieliskas, atliek vien apdomāties, kas ir vislabākais risinājums tieši jūsu gadījumā. Nesasteidz, apdomā prātīgi, jo neviens nevēlas pēc tam dzēst ugunsgrēku, kāds var iemesties jūsu attiecībās, ja neveiksmīgi izvēlēsies dāvanu.

Dāvanas, kas izjauc attiecības

Tava sieviete, protams, ir skaista, unikāla, bet ar greizi nošautu dāvanu ir joki mazi, tās var sniegt rezultātu, ko būsi vismazāk gaidījis, proti, runa ir par attiecību pārtraukšanu. Šāds nepatīkams atgadījums bija manam draugam, kurš, gribēdams labu, savai sievietei izvēlējās dāvanu salonā, kur tiek veikta lāzerepilācija. Kura gan sieviete neskuj lieko apmatojumu! Un ja var palīdzēt no tā atbrīvoties nesāpīgi un uz ilgu laiku, tad ieguvēja taču ir tieši sieviete!

Rezultāts, protams, ne gaidīts, jo lāzerepilācija sievietei ne tikai šķita ļoti nepiemērota dāvana, bet viņa pat saskaitās kā pūķis, jo: „Īstā mīlestībā vīrietis mīl sievieti tādu, kāda viņa ir! Ar visu lieko apmatojumu!” Lūk, dāvana sievietei var sagādāt tiešām nepatīkamus rezultātus.

Ja nu tomēr nevari izlemt…

Tad atliek tikai viens. Piedzīvojums, atpūta un baudījums! Atpūsties, relaksēties, izbaudīt priecīgus piedzīvojumus, izmēģināt jaunas iemaņas un iesaistīties dažādās interesantās, radošās nodarbēs – tā gandrīz vai ir absolūti droša dāvana. Relaksējoša masāža, SPA atpūta, pirtiņa, ko apmeklēt divvientulībā, izjāde zirgu mugurā, pastaiga gar jūru, brauciens ar jahtu vai pats ceļojums. Kas tavai sievietei patīk? Un mēģini to visu sakombinēt, lai viņa jo tā gūtu prieku.

Bet, ja viņa ir no „mājās sēdētāju” raudzes, tas noderēs iepriekš minētajā rakstā ieteiktās dāvanas. Arī interjera elementi kā vāzes, trauki, paklāji, gleznas… Un ja pat vēl tagad nevari izlemt, tad paliek pēdējais variants – dāvanu karte kādā no lielveikaliem un vesela brīva diena šopingam.