Daži fakti par krāsainajām kontaktlēcām

Kontaktlēcas ir plaši pazīstams un izmantots veids redzes korekcijai. Kontaktlēcas izvēlas tie, kuri ikdienā vēlas būt aktīvi, kuriem nepatīk un nepiestāv brilles, jo ierobežo viņu dzīvesveidu. Kontaktlēcas ir ļoti labs risinājums. Bet vai esat dzirdējuši par to, ka pieejamas krāsainās kontaktlēcas? Kas tās ir un ar ko atšķiras no parastajām? Tālāk daži fakti par krāsainajām kontaktlēcām.

Krāsainās kontaktlēcas ir tikpat efektīvas kā parastās

Krāsainās kontaktlēcas materiālu un efektivitātes ziņā ne ar ko neatšķiras no parastajām, tās sniedz vajadzīgo redzes korekciju. To vienīgā atšķirība ir tā, ka iekšā lēcā ir iestrādāts krāsas slānis, kas arī tad nodrošina vēlamo acu krāsas maiņu vai paspilgtināšanu.

Krāsainās kontaktlēcas nenodara kaitējumu acīm

Gan parastās, gan krāsainās kontaktlēcas nav acīm kaitīgas. Arī tad, ja tiek lietotas ilgstoši. Svarīgākais ir tas, ka lēcas jālieto pareizi, jāievēro kopšanas un nomaiņas nosacījumi, kā arī regulāri jāpārbauda redze.

Krāsainās lēcas pieejamas ar un bez optiskās korekcijas

Krāsaino lēcu specifika ir tāda, ka tās iespējams iegādāties gan ar, gan bez optiskās korekcijas. Tas nozīmē, ka tās var izmantot ne tikai tie, kuriem vajadzīga redzes korekcija, bet jebkurš cilvēks, kurš īslaicīgi vai ilglaicīgi vēlas iegūt citu acu krāsu, mainīt savu tēlu.

Krāsainās lēcas var lietot ilgstoši

Tāpat kā parastās lēcas arī krāsainās var nēsāt ilgtoši, tās nenodarīs kaitējumu acīm. Tikai jāievēro visi lēcu drošas lietošanas nosacījumi.

Ar lēcām var gan mainīt, gan paspilgtināt acu krāsu

Krāsainās lēcas pieejamas plašā toņu izvēlē. Var izvēlēties tādas, ar kurām var iegūt pavisam citu acu krāsu, kā arī lēcas, kuras tikai paspilgtinās un izcels jau esošo acu krāsu. Tomēr jāatceras, ka gala rezultāts var nebūt tik košs, kā to redzat uz lēcu iepakojuma, jo to ietekmē arī acu dabiskā krāsa.

Visa veida krāsainās lēcas var iegādāties interneta veikalā Lensor:

https://www.lensor.eu/lv/lens/colored/.

Lensor sadarbojas tikai ar vadošajiem lēcu ražotājiem un piedāvā populārāko zīmolu preces par izdevīgām cenām. Lēcas tiek piegādātas pircējam ērtā veidā.

Pieejamas arī karnevāla tipa krāsainās lēcas

Ražotāji piedāvā iegādāties arī pavisam neparastas lēcas, kas atgādina dzīvnieku acis vai kādas mistiskas būtnes. Šāda veida lēcas visbiežāk izvēlas ballītēm, karnevāla pasākumiem, maskām un kādiem īpašiem pasākumiem.