Kā izdevīgāk atjaunot dūmvadu

dūmvadu restaurācija

Tie, kuriem ir sava privātmāja, zina, ka rūpes par māju nekad nebeidzas. Vienmēr ir kaut kas jālabo, jāmaina, jāremontē. Māja visu laiku tiek ekspluatēta un visu laiku arī jārūpējas par tās uzturēšanu. Tieši vasara ir tas laiks, kad tiek darīti daudzi darbi mājas labā. Piemēram, viens no tiem ir dūmvadu apkope. Kamēr nav aktīvā apkures sezona, dūmvadi ir jāiztīra un jāpārbauda to stāvoklis. Ja dūmvads ir savu laiku nokalpojis, ja ir aizdomas, ka tas ir ugunsnedrošs, tad noteikti ir jāmeklē risinājumi, kā to novērst.

Uzticies profesionālam viedoklim

Dūmvada tīrīšanu un novērtēšanu vislabāk uzticēt profesionālim — skursteņslauķim. Tas ir pakalpojums, ko labāk pieteikt laikus, jo skursteņslauķi ir noslogoti, it īpaši vasaras laikā, kad visi steidz parūpēties par savu māju dūmeņiem. Ja skursteņslauķis pēc tīrīšanas konstatē, ka dūmvads ir sliktā stāvoklī un iesaka to nomainīt vai atjaunot, tad viņu vajadzētu paklausīt.

Pretējā gadījumā riskējat uzsākt apkures sezonu ar ugunsnedrošu dūmvadu, kas var novest pie lielas nelaimes, ko negribētu piedzīvot neviens.

Metāla dūmvadi — drošs un ekonomisks risinājums

Metāla dūmvadi ir viens no populārākajiem risinājumiem, kad runa ir par dūmvada atjaunošanu vai pilnīgu nomaiņu. Kāpēc? Jo metāla dūmvadi piedāvā vairākas būtiskas priekšrocības, kas ir svarīgas klientiem.

  • Lieliska kvalitātes un cenas attiecība. Par izdevīgajām cenām varat pārliecināties paši vietnē rgj.lv.
  • Metāla dūmvadi spēj izturēt ļoti augstas temperatūras, tāpēc ir savienojami ar visām modernajām apkures iekārtām.
  • Metāla dūmvadu montāža ir ļoti ērta. Tie nopērkami pa detaļām, ko var izvēlēties atbilstoši savas ēkas specifikai. Pēc tam ar speciāliem stiprinājumiem dūmvads tiek samontēts tā, kā ir nepieciešams.
  • Metāla dūmvadi ir arī viegli — tas nozīmē, ka tos var pārvietot un samontēt pašu spēkiem, atliek tikai sekot ražotāja instrukcijām.
  • Pieejami metāla dūmvadi gan ar, gan bez siltinājuma. Tas nozīmē, ka tos var izmantot gan vecajā dūmvadā kā oderi, gan kā atsevišķu un siltinātu dūmvadu.