Kā nopirkt gredzenu savai mīļotajai sievietei

gredzens-mīļotajai

Vēlme iepriecināt savu sievieti ir katram mīlošām vīrietim. Un viens no veidiem, kā to darīt, ir pasniegt dāvanas, kas liktu mīļotās acīm iemirdzēties. Kas gan var likt mirdzēt sievietes acīm vairāk nekā juvelierizstrādājumi? Tāpēc arī rotaslietas ir biežākā dāvanu izvēle, kad vīrietis meklē, ar ko iepriecināt sievieti, kurai sitas viņa sirds.

Tāpēc padalīsimies ar padomiem, kas noderēs, ja vīrietis vēlas iegādāties un uzdāvināt sievietei gredzenu. Protams, ja viņš to dara slepeni. Tāpēc var būt nepieciešama palīdzība, lai izvairītos no misēkļiem gredzena iegādes procesā.

 

  • Kāda materiāla rotas sieviete ikdienā nēsā?

 

Pirmais svarīgais jautājums, izvēloties sievietei gredzenu, ir zināt, kāda materiāla rotām viņa dod priekšroku. To viegli var saprast, apskatot viņas jau esošo juvelierizstrādājumu kolekciju. Ne vienmēr materiāla izvēli nosaka gaume, tas var būt arī ar veselību saistīts jautājums, jo nereti ir cilvēki, kuriem ir alerģiska reakcija uz zeltu vai kādu citu materiālu. Tāpat materiālu saskaņošana ar citām rotām ir svarīga, lai jaunais gredzens labi iekļautos sievietes kopējā tēlā un rotu komplektā, citādi viņai nebūs ērti to nesāt, jo parasti nenēsā dažāda materiāla rotaslietas kopā.

Te jāatgādina, ka gredzeni pieejami ne tikai no zelta vai sudraba, bet arī dažādiem sakausējumiem, kas dod iespēju iegūt rotu ar neparastāku krāsas toni un arī dizainu. Ja vēlas pasniegt mīļotajai gredzenu, kurā ir iestrādāti akmeņi, tad noteikti arī šajā ziņā vajadzētu mēģināt saprast sievietes gaumi un vēlmes. Daudzi cilvēki akmeņus izvēlas, vadoties pē sava horoskopa un kādiem citiem paramatriem.

 

  • Kā noteikt īsto gredzena izmēru?

 

gredzena-izmērsSieviete noteikti vēlas saņemt tādu gredzenu, kurš viņai der, tāpēc nopietns izaicinājums vīrietim ir gredzena izmēra noteikšana.  Kā to pareizi izdarīt? Visvieglāk to varēs izdarīt tad, ja par paraugu tiks paņemti kāds citi gredzeni, ko viņa ikdienā nēsā, kuri viņai labi der. Var šos gredzenus nomērīt vai paņemt līdzi uz juvelierveikalu, lai būtu pārliecība, ka tiks nopirkts tāda paša izmēra gredzens.

Protams, ka var izmantot dažādas viltības, lai iegūtu sievietes pirkstu apkārtmēru. Visvieglāk to būs izdarīt tad, kad mīļotā guļ. Protams, var lūgt palīdzību tuviniekiem — viņas mātei, māsai vai draudzenei, lai noskaidrotu gredzena izmēru.

Gredzena izmēram būtiski iegūt pirksta apkārtmēru resnākajā vietā. Gredzena diametrs tiek iegūts, izdalot šo apkārtmēru ar 3,14.

 

  • Kādu gredzena dizainu izvēlēties?

 

Dizainu ziņā šobrīd tiešām plaša izvēle. Tāpēc vajadzētu padomāt, kāda tipa gredzens tiek dāvināts — saderināšanās, kā ikdienas rota, kas ir uzmanības apliecinājuma dāvana, kaut kas īpašs ļoti svarīgā dzīves notikumā. Tas arī ļaus saprast, kādā cenu kategorijā un kāda dizaina gredzeni būs piemērotāki. Piemēram, saderinašanās gredzeni parasti ir ar briljantiem vai kādu citu akmeni. Lai gan arī šeit būtiskāk tomēr sekot sievietes gaumei, kopējam tēlam, lai izlemtu, kāda veida gredzens viņai labāk patiks. Gredzeni plašā izvēlē apskatāmi un nopērkami arī internetā — gemmi.lv ir viens no vadošajiem jevelierizstrādājumu ražotājiem un tirgotājiem.