Ko darīt, ja sāp zobs, bet rinda pie zobārsta vēl tālu?

Jā, tik neapskaužamā situācijā biju nesen nonākusi, jo līdz vizītei zobārstniecībā, kur parasti eju, bija jāgaida vēl divas nedēļas. Bet zobs, kuru vajadzēja labot, pēkšņi sāka neganti sāpēt. Domāju, ka ikviens zina, cik nepanesamas ir zobu sāpes. Tāpēc bija skaidrs, ka divas nedēļas nevaru gaidīt. Risinājumu vajadzēja atrast tūlīt. 

Tāpēc vēru vaļā interneta pārlūku, lai meklētu, kura zobārstniecība varētu mani pieņemt ārkārtas situācijā. Biju atvērta iespējām, jo zināju, ka manā pilsētā varētu nebūt variantu, tāpēc man derēja arī zobārstniecība Rīgā vai kādā citā netālā pilsētā. 

Pateicoties veiksmīgam reklāmas izvietojumam interneta vidē, jau pēc dažām minūtēm biju nokļuvusi “Dr. Apines zobārstniecības klīnikas” mājaslapā, kur uzzināju, ka klīnika piedāvā SOS pierakstu tajā pašā dienā. Tas izkalusījas pārāk labi, lai būtu patiesība! Bet, kad piezvanīju un apjautājos par šo pakalpojumu, noskaidroju, ka patiešām varu ar sāpošo zobu tikt pie uzticama speciālista jau nākamās dienas rītā, jo zvanīju vēlā pēcpusdienā. 

Lai izturētu nakti, izdzēru pamatīgu devu pretsāpju līdzekļu, bet no paša rīta jau biju ceļā uz Rīgu, lai tiktu vaļā no šīs problēmas. “Dr. Apines zobārstniecības klīnika” mani patīkami pārsteidza ar savu moderno un patīkamo atmosfēru. Kā arī personāla attieksme bija lieliska. Visi bija laipni un ieinteresēti manī kā klientā. 

Jau nepilnas stundas laikā jauka zobārste tika galā ar manu sāpošo zobu, kas nu bija salabots un pilnīgi mierīgs. Kopš izbaudīju zobārstniecības pakalpojumu šajā klīnikā, es nolēmu, ka vēlos, lai tā ir arī mana pastāvīgā klīnika, ko apmeklēju. Te tiešām bija padomāts par klientu vajadzībām, jo bija pieejams jau minētais SOS pieraksts, kā arī speciālisti pieņem sestdienās. Tiek strādāts ar modernām iekārtām un metodēm. Protams, ka zobārstniecība Rīgā man nozīmē to, ka ir jāpavada stunda ceļā no savas pilsētas, bet domāju, ka tas ir tā vērts. Šo klīniku jau esmu paspējusi ieteikt arī saviem draugiem un radiniekiem.