Liels vai mazs uzņēmums – grāmatvedība ir obligāta

gramatvedība

Uzsākot savu biznesu, uzņēmējam ir jābūt gatavam, kā, neskatoties uz to, cik liels ir uzņēmums, vajadzēs nodarboties ar birokrātiskām lietām un regulāri un precīzi veikt grāmatvedību. Visticamāk, ka tieši šīs lietas ir tās, kas daudzus attur uzsākt savu biznesu, ja arī viņiem ir labas un perspektīvas idejas, kas varētu nest peļņu. Likumdošana var šķist tik sarežģīta un pat nedraudzīga uzņēmējiem, ka daudzi labāk izvēlas tomēr palikt kā algoti darbinieki citu izveidotā uzņēmumā.

Grāmatvedis ir pieprasīts speciālists

grāmatvedis Diplomēti grāmatveži un pat cilvēki, kuri paši ielauzījušies gramatvedības jomā, vienmēr bijuši ļoti cienīti un pieprasīti savu zināšanu un prasmju dēļ. Lielākos uzņēmumos noteikti ir viens vai pat vairāki grāmatveži, kuri ikdienā nodarbojas ar visiem grāmatvedības jautājumiem. Nelieli uzņēmumi mēdz algot grāmatvedi tikai uz tiem periodiem, kad jāgatavo atskaites vai gada pārskati, pārējā laikā mēģinot paši tikt galā ar šiem ne tik vienkāršajiem pienākumiem. Grāmatvedība ir joma, kurā visu laiku ir kādi jauninājumi un pārmaiņas, tāpēc ir būtiski sekot likumdošanas izmaiņām, pārzināt prasības, ko izvirza uzraugošās institūcijas.

Zinot, ka grāmatvedības joma ir gana sāpīgs un aktuāls jautājums visiem uzņēmējiem, šajā jomā arī tiek piedāvāti risinājumi, kas atvieglo uzņēmēju ikdienu un darbu, padarot grāmatvedības vešanu vidējos un mazos uzņēmumos daudz saprotamāku un vienkāršāku. Kāds gan būtu labums no interneta, ja tas kaut kādā mērā neatvieglotu arī grāmatvedību uzņēmumā?

Tādi risinājumi patiešām ir. Piemēram, bezmaksas grāmatvedības programma https://ekonts.lv/. Šī bezmaksas grāmatvedības programma jau tagad atvieglo ikdienu daudziem simtiem uzņēmēju, kuri izvēlējušies savu mazo un vidējo uzņēmumu grāmatvedību pārvaldīt ar ekonts.lv atbalstu.

Mūsdienīgi risinājumi biznesa atbalstam

mūsdienīgie-risinajumiTas ir lielisks risinājums, jo ietaupa gan laiku, gan resursus. Tas ir ļoti būtiski nelieliem uzņēmumiem, kuriem jācīnās par savu izdzīvošanu, jātaupa līdzekļi. Tas arī ir mūsdienīgi, jo piedāvā tehnoloģiju atbalstu, lai vienkāršotu un padarītu daudz ērtāku grāmatvedību, sekošanu līdzi aktuālajām izmaiņām likumdošanā, kas attiecas uz uzņēmējiem.

Ekonts.lv nodrošinātie pakalpojumi ir ideāli piemēroti individuālajiem uzņēmējiem, organizācijām un uzņēmumiem, kam ir līdz 100 darbiniekiem. Programma darbojas tiešsaistē, ļauj veidot rēķinus, atskaites, aprēķināt algas un veikt citas svarīgas darbības, kas ir uzņēmumiem aktuālas. Un ļoti būtiski, ka šajā programmā var strādāt no jebkuras vietas un jebkurā laikā, jo programma nav izveidota kādā konkrētā datorā. Atliek tikai ielogoties savā kontā un veikt visas nepieciešamās darbības no jebkura datora un jebkuras vietas.

Tagad ir ļoti mainījusies darba vide un komunikācija darbinieku vidū, jo var strādāt attālināti, veidot video konferences. Nav obligāti jāstrādā birojā pie sava galda. Tāpat arī grāmatvedību tagad ērti var pārvaldīt attālināti. Tā ir ekonts.lv priekšrocība, ko novērtē jau ļoti daudzi lietotāju.

Attīstīt biznesu visā Latvijā

Latvija nav tikai Rīga. Tajā ir daudz lielāku un mazāku pilsētu, pagastu un novadu, kuros visur ir vairāk vai mazāk uzņēmēju, kuriem ir jārēķinās ar grāmatvedības lietām. Atkarībā no tā, cik liels un kādā statusā ir uzņēmums, arī atkarīga grāmatvedības sarežģītība un atskaišu daudzums. Bezmaksas grāmatvedības programma ekonts.lv vienmēr darbojas saskaņā ar akutālākajām izmaiņām likumošanā, tāpēc uzņēmējam nav jāsatraucas, ka kaut ko būs palaidis garām un saņems pēc tam sodu no uzraugošajām iestādēm.

Šāds pakalpojums un atbalsts, ko sniedz bezmaksas grāmatvedības programma, var pamudināt daudz vairāk jauno un topošo uzņēmēju tomēr nepadoties un īstenot ieceri par savu biznesu, panākumiem un kādu sapņu piepildīšanu. Bezmaksas grāmatvedības programma var būt ļoti labs atbalsta punkts tieši šajā sākuma posmā, kad darba uzņēmumā ir visvairāk. Tādā veidā var rasties daudz vairāk veiksmīgu uzņēmumu arī nelielos novados un pilsētās.