Sagādā mīļotajam cilvēkam pārsteigumu!

Mīlestība ir aktuāla visos laikos un visās jomās. Bez mīlestības nepastāvētu pasaule: mīlestībā rodas laimīgi cilvēki, ar mīlestību gatavots ēdiens ir gardāks, ar mīlestību sagādāta dāvana ir dārgāka par vistīrāko zeltu. Lai kā gribētos reizēm būt ciniskam vai skarbam, bet mīlestība ir un paliek pats galvenais mūsu dzīvēs, neatkarīgi no tā, vai mēs dzīvojam Baldonē, vai Ņujorkā.

Esam laimīgi sagaidījuši jauno gadu, sācies tas kā jau katra diena: vienam skaistām, citam grūtāk, taču pat par spīti visam, tāpat mēs to sākam ar jaunām cerībām un jaunu apņemšanos. Vieniem tas, droši vien, būs uzturēt sevi formā, bet kādam citam svarīgāka šķitīs prasme atrast laiku mīļajiem cilvēkiem. Mūsdienās tas nemaz tik viegli nav. Esam pārpildīti ar sociālajiem tīkliem facebook.com, draugiem.lv, instragram.com, twitter.com un citiem, taču vienlaikus esam vientuļāki kā jebkad iepriekšējos gadu desmitos.

Ja izrādīt rūpes par otru cilvēku ikdienā ir bieži vien pierasta lieta, tad īpašās svētku dienās ar mīlestību sarūpēta lieta mīļotajam cilvēkam liksies justies daudz īpašāk. Drīz jau būs februāris ar slaveno Valentīndienu un daudzi steigs meklēt Valentīndienas dāvanas. Baldonē arī šur tur iespējams atrast kādu ideju, taču, būsim godīgi, mazā pilsētā piedāvājums nav milzīgs, tāpēc, lai nevajadzētu iespringt, braucot uz citām pilsētām, lieliskas dāvanas Valentīndienā var atrast internetā.

Pēc pieredzes saku, ka vislabākās ir tieši tās Valentīndienas dāvanas, kuras abi mīļotie cilvēki var izmantot kopā, proti, kādi skaisti piedzīvojumi. Piemēram, izjāde zirgu mugurā, braukšana ar sniega dēli, izbrauciens ar jahtu, lidojums ar paraplānu un tā tālāk. Ar dažādām smaržām, šokolādēm un citām praktiskām lietām var nošaut greizi, bet kopā pavadītais laiks vienmēr būs pats labākais, ko var viens otram uzdāvināt.

Kaut vai nopērciet biļetes uz kino – kad pēdējo reizi bijāt tur kopā? Tā var būt lieliska diena, kur ietverts gan kino apmeklējums, gan kopīga maltīte skaistā vietā. Galvenais ir nebūt skopam, jo atmiņas, kas jums no tā paliks pāri, būs dārgākas nekā smaržūdens, ko nopirksiet…