Būt soli priekšā slimībai

ārsti

Doties pie ārstiem nepatīk nevienam. Tas ir stress, satraukums un diskomforts. Tāpēc lielākoties tur dodamies tikai tad, kad nav citu variantu. Tomēr šāda taktika var novest pie tā, ka slimības izveidojas nopietnā stadijā, kļūst komplicētas, ilgstoši un dārgi ārstējamas. Tāpēc es jau kādu laiku izmantoju metodi, kas man ļauj vienmēr būt soli priekšā slimībām. Zināt, kuras ir veselības vājās vietas, kā tās stiprināt un saslimšanas novērst vispār.

Jau kādu laiku man reizi gadā tiek veikta vispārējā veselības pārbaude. Tas nozīmē, ka divu vai trīs dienu laikā ārsti man veic pilnu veselības stāvokļa pārbaudi, izmeklē visas galvenās orgānu sistēmas, veic analīzes, pārbaudes, kuras manā vecumā varētu būt aktuālas.

Kāpēc mana izvēle ir veselības pārbaude?

Jo tas taupa manu laiku un ļauj koncentrēties tam, kas manā dzīvē ir patiešām svarīgs. Es daudz strādāju, pavadu laiku ar ģimenei, esmu sabiedriski aktīvs. Slimot man nav laika, tas izsit no sliedēm un liek man būt nomāktam.

Tāpēc esmu atklājis, ka tieši veselības pārbaude man sniedz mieru un pārliecību par to, ka nekas nopietns man nedraud, ka ķermenis strādā atbilstoši manā vecumā rekomendētajām normām. Un pie reizes tiek pārbaudīti tie riska faktori, kas manā ģimenē ir aktuāli. Un tā ir onkoloģija. Vairāki radinieki ir arī zaudējuši cīņu ar vēzi. Tāpēc es negribu, ka par kaut ko tādu jāuzzina tad, kad ir jau par vēlu.

Regulāra veselības pārbaude atklātu izmaiņas jau tad, kad tās vēl būtu niecīgas un efektīvi novēršamas, neattīstoties par kaut ko tādu, kas manu dzīvi pavisam izsistu no sliedēm.

Izvēlos labāko pakalpojumu

Šogad sanāca tā, ka nomainīju iestādi, kurā tika veikta veselības pārbaude. Pēc labām atsauksmēm mana izvēle bija aiwaclinic.lv. Pagājušajā gadā īsti nebiju apmierināts ar savas ierastās iestādes sniegumu, tur bija nomainījies ārstu kolektīvs, tāpēc šogad nolēmu pamainīt pakalpojuma sniedzēju.

Medicīnā jau ir tāda pati konkurence, kā visās citās jomās. Arī notiek cīņa par klientiem, it īpaši tiem, kuri maksā par pakalpojumu paši.

Veselības pārbaude man izmaksā palielu naudas summu, bet tas vienalga ir daudz lētāk, kā izmaksātu tad, ja visu, kas tajā iekļauts, veiktu atsevišķi. Es pavisam noteikti tam veltītu vairākus mēnešus, jo visur taču rindas. Bet te jau vienuviet ir visi speciālisti, aparāti, ir ārsts, kurš saplānojis to, kādā kārtībā notiks veselības pārbaude. Nav nekādas gaidīšanas. Es no Baldones reizi gadā aizbraucu uz Rīgu divas vai trīs dienas. Tajās tiek pārbaudīta mana veselība. Rīga ir tuvu. Paņemu dažas dienas atvaļinājumu un parūpējos par sevi.

Ar pakalpojumu,ko šogad saņēmu AiwClinic, esmu ļoti apmierināts. Man pat bija salūta, ak esmu viesnīgā. Visa vide un arī attieksme nemaz neliecināja par medicīnas iesta’di. Domāju, ka tas daudziem klientiem ir būtiski, jo tieši tā slimnīvu un poliklīniku uzkrītoša atmosfēŗea rada satraukumu un bailes no tā, kas gaidāms. Es esmu vesels. Un arī nākamaja gadā veikšu vesleība spārabudi, lai par to pārleicinātos.