Tavas automašīnas mājas – garāža

Automašīna mūsdienās ir nevis luksusa lieta, bet gan ikdienas nepieciešamība vairumam cilvēku, lai veiktu savus darba pienākumus un organizētu ģimenes ikdienu. Protams, ir situācijas, kad itin labi var iztikt bez auto un arī tādā veidā atbrīvot ģimenes budžetu no liekiem izdevumiem, tomēr tas ir samērā reti. Arī mūsu ģimene, kopš tajā ir ienākuši divi mazi bērni, vairs nevar iztikt bez automašīnas.

Nesen arī pārcēlāmies no dzīvokļa uz māju. Līdz ar to aktuāls kļuva jautājums par garāžu. Pie mājas tādas nebija, bet nevarējām saprast, vai celt garāžu vai nē. Pēc ilgākām pārdomām izlēmām, ka garāžai ir jābūt, jo galu galā tādā veidā tiek palielināta automašīnas drošība, kā arī tā ilgāk saglabājas labā tehniskā stāvoklī, jo ir mazāka laika apstākļu ietekme uz automašīnas detaļām.

Tāpat no garāžas vēl ir arī citi ieguvumi – iespējams tajā novietot dažādas saimnieciskās lietas, velosipēdus, zāles pļāvēju utt. Līdz ar to pati māja vairāk tiek atbrīvota no lietām, kuras tur arī varētu nestāvēt.

Tā mēs nolēmām uzcelt garāžu – tādu kārtīgu, drošu un praktisku. Galu galā tā būs mūsu automašīnas mājvieta. Pašu garāžu vīrs uzcēla ar dažu draugu palīdzību, kuriem jau bija pieredze šajā sakarā. Bet garāžas aprīkošanā ar durvīm nolēmām sadarboties ar uzņēmumu “Ripo-Baltic”, ko arī ieteica draugi, kuri bija izmantojuši viņu pakalpojumus. Mūsu izvēle bija paceļamie garāžu vārti, kas ir tiešām ērti un praktiski savā lietošanā. Paceļamie vārti ļauj maksimāli izmantot garžās telpu gan iekšpusē, gan ārpusē, jo tie paceļas pie garāžas griestiem. Protams, aprīkojām vārtus ar automātiku, lai nav lieku neērtību. Tas arī palielina drošību, jo vārtus var kontrolēt tikai piederošas personas.

Bijām patīkami pārsteigti par “Ripo-Baltic” kvalitatīvo servisu. Viņi atbrauca, visu nomērīja, izzināja mūsu vēlmes, vienojāmies par materiāliem un apdares dizainu. Pēc tam, kad vārti bija gatavi, meistari tos paši arī uzstādīja. Ar kvalitāti esam ļoti apmierināti. Zinām, ka mūsu auto ir siltumā un drošībā.